obec Strančice

Revoluční 383, 251 63 Strančice | tel.: 323 641 120 | obec@strancice.cz | http://www.strancice.cz/ | uzob.cz/strancice
základní údaje: Středočeský kraj, okres Praha-východ | rozloha 11,63 km2[*] | počet obyvatel: 2598 [*]starosta: Mgr. Oldřich Trejbal | místostarosta: Ing. Jiří Jančík | Rada: 5 členů |  Zastupitelstvo: 15 členů

Přehled zasedání

číslo typ ze dne
R-22-01 rada 5. 1. 2022
R-21-20 rada 15. 12. 2021
R-21-17 rada 18. 11. 2021
R-21-13 rada 13. 9. 2021
R-21-12 rada 23. 8. 2021
R-21-08 rada 26. 5. 2021
R-21-07 rada 12. 5. 2021
R-21-02 rada 15. 2. 2021
R-21-01 rada 25. 1. 2021
R-20-23 rada 18. 11. 2020
R-20-20 rada 12. 10. 2020
R-20-18 rada 7. 9. 2020
R-20-17 rada 24. 8. 2020
R-20-16 rada 17. 8. 2020
R-20-11 rada 18. 5. 2020
R-20-10 rada 6. 5. 2020
R-20-09 rada 20. 4. 2020
R-20-08 rada 6. 4. 2020
R-20-05 rada 24. 2. 2020
R-20-04 rada 10. 2. 2020
R-20-03 rada 31. 1. 2020
R-20-02 rada 20. 1. 2020
R-20-01 rada 6. 1. 2020
R-19-31 rada 19. 12. 2019
R-19-30 rada 9. 12. 2019
R-19-29 rada 2. 12. 2019
R-19-28 rada 18. 11. 2019
R-19-27 rada 4. 11. 2019
R-19-26 rada 21. 10. 2019
Z-19-06 zastupitelstvo 21. 10. 2019
R-19-25 rada 18. 10. 2019
R-19-24 rada 7. 10. 2019
R-19-22 rada 23. 9. 2019
R-19-21 rada 9. 9. 2019
Z-19-05 zastupitelstvo 9. 9. 2019
R-19-20 rada 26. 8. 2019
R-19-19 rada 12. 8. 2019
R-19-18 rada 29. 7. 2019
R-19-17 rada 15. 7. 2019
R-19-16 rada 3. 7. 2019
R-19-15 rada 1. 7. 2019
R-19-14 rada 19. 6. 2019
Z-19-04 zastupitelstvo 17. 6. 2019
R-19-13 rada 10. 6. 2019
R-19-12 rada 27. 5. 2019
R-19-11 rada 15. 5. 2019
Z-19-03 zastupitelstvo 29. 4. 2019
R-19-10 rada 23. 4. 2019
Z-19-02 zastupitelstvo 8. 4. 2019
R-19-09 rada 1. 4. 2019
R-19-08 rada 28. 3. 2019
R-19-07 rada 18. 3. 2019
R-19-06 rada 6. 3. 2019
R-19-05 rada 25. 2. 2019
R-19-04 rada 18. 2. 2019
R-19-03 rada 4. 2. 2019
Z-19-01 zastupitelstvo 4. 2. 2019
R-19-02 rada 21. 1. 2019
R-19-01 rada 7. 1. 2019
R-18-28 rada 19. 12. 2018
Z-18-05 zastupitelstvo 13. 12. 2018
R-18-27 rada 10. 12. 2018
R-18-26 rada 26. 11. 2018
R-18-25 rada 12. 11. 2018
Z-18-04 zastupitelstvo 30. 10. 2018

Složení zastupitelstva

Zobrazit: všechny | současné | bývalé
jméno
Budská Ludmila
Čermáková Zuzana
Ing. Hrdlička Martin
Ing. Hubáček Pavel
Ing. Jančík Jiří
Janda Miloslav
Král Ladislav
Ing. Kudrnová Olga
Ing. Šimáně Roman
Šindelář Jiří
Šťastný Michal
Mgr. Trejbal Oldřich
Vašíček Zdeněk
Ing. Vávra Vladimír
Ing. Všetička Květoslav