městys Brodek u Přerova

Masarykovo náměstí 13, 751 03 Brodek u Přerova | tel.: 581 741 004 | obec@brodekuprerova.cz | www.brodekuprerova.cz | uzob.cz/brodekuprerova
základní údaje: Olomoucký kraj, okres Přerov | rozloha 8,91 km2[*] | počet obyvatel: 1928 [*]starosta: Ing. Roman Zbožínek | místostarostka: Miroslava Omelková | Rada: 5 členů |  Zastupitelstvo: 15 členů

Přehled zasedání

číslo typ ze dne
69 rada 29. 12. 2021
68 rada 20. 12. 2021
16 zastupitelstvo 13. 12. 2021
67 rada 29. 11. 2021
66 rada 15. 11. 2021
15 zastupitelstvo 8. 11. 2021
65 rada 25. 10. 2021
64 rada 11. 10. 2021
63 rada 20. 9. 2021
14 zastupitelstvo 6. 9. 2021
62 rada 30. 8. 2021
61 rada 16. 8. 2021
60 rada 26. 7. 2021
59 rada 12. 7. 2021
58 rada 28. 6. 2021
57 rada 21. 6. 2021
13 zastupitelstvo 7. 6. 2021
56 rada 24. 5. 2021
55 rada 10. 5. 2021
54 rada 26. 4. 2021
53 rada 12. 4. 2021
52 rada 22. 3. 2021
12 zastupitelstvo 8. 3. 2021
51 rada 22. 2. 2021
50 rada 8. 2. 2021
49 rada 25. 1. 2021
48 rada 11. 1. 2021
47 rada 30. 12. 2020
46 rada 7. 12. 2020
11 zastupitelstvo 2. 12. 2020
45 rada 16. 11. 2020
44 rada 2. 11. 2020
43 rada 19. 10. 2020
42 rada 5. 10. 2020
41 rada 14. 9. 2020
10 zastupitelstvo 2. 9. 2020
40 rada 24. 8. 2020
39 rada 20. 7. 2020
38 rada 22. 6. 2020
9 zastupitelstvo 8. 6. 2020
37 rada 1. 6. 2020
36 rada 18. 5. 2020
35 rada 4. 5. 2020
34 rada 20. 4. 2020
33 rada 6. 4. 2020
32 rada 23. 3. 2020
8 zastupitelstvo 9. 3. 2020
31 rada 2. 3. 2020
30 rada 10. 2. 2020
29 rada 27. 1. 2020
28 rada 13. 1. 2020
27 rada 30. 12. 2019
26 rada 16. 12. 2019
7 zastupitelstvo 9. 12. 2019
25 rada 2. 12. 2019
24 rada 18. 11. 2019
23 rada 4. 11. 2019
22 rada 21. 10. 2019
21 rada 7. 10. 2019
20 rada 16. 9. 2019
6 zastupitelstvo 11. 9. 2019
19 rada 2. 9. 2019
18 rada 19. 8. 2019
17 rada 29. 7. 2019
16 rada 15. 7. 2019
5 zastupitelstvo 19. 6. 2019
15 rada 17. 6. 2019
14 rada 3. 6. 2019
13 rada 20. 5. 2019
12 rada 29. 4. 2019
11 rada 8. 4. 2019
4 zastupitelstvo 20. 3. 2019
10 rada 11. 3. 2019
9 rada 25. 2. 2019
3 zastupitelstvo 13. 2. 2019
8 rada 11. 2. 2019
7 rada 28. 1. 2019
6 rada 14. 1. 2019
5 rada 27. 12. 2018
2 zastupitelstvo 17. 12. 2018
4 rada 10. 12. 2018
3 rada 26. 11. 2018
2 rada 12. 11. 2018
1 rada 29. 10. 2018
1 zastupitelstvo 22. 10. 2018

Složení zastupitelstva

Zobrazit: všechny | současné | bývalé
jméno
Mgr. Buchbauer Pavel
Chrástecká Marie
Dr. Ing. Habáň Radomír
Ing. Hlavinka Josef
Bc. Horák Ivo
Kocian Viktor
Kouřil Zdeněk
Kovář František
Menšíková Denisa
Olšanský Jiří
Omelková Miroslava
Bc. Procházková Pavlína
Ing. Složil Albert
Ing. Zbožínek Roman
Zbožínková Iva